Status prawny i regulamin organizacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Gliwicach jest państwową jednostką budżetową, wchodzącą w skład niezespolonej administracji rządowej w województwie śląskim.

Kierownictwo Powiatowego Inspektoratu w Gliwicach stanowią:

  • Powiatowy Lekarz Weterynarii, oraz
  • Zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii

Status prawny określony został w Rozdziale I Regulaminu Organizacyjnego Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Gliwicach.

Regulamin Organizacyjny Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Gliwicach

Zatwierdzony w dniu 13.05.2011r.

Pliki do pobrania w formacie Acrobat-PDF:

 

Bezpieczeństwo danych osobowych

Zgodnie z  rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119/1) oraz ustawy z dnia 24 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Gliwicach z siedzibą w Gliwicach przy ul. Ku Dołom 6 informuje, że jest Administratorem Danych Osobowych.

Celem przetwarzania danych osobowych w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Gliwicach jest wykonywanie ustawowych zadań Powiatowego Lekarza Weterynarii.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zakres przetwarzanych danych osobowych w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Gliwicach określają obowiązujące przepisy prawa.

W Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Gliwicach nie jest dokonywane profilowanie danych osobowych.

Inspektorem ochrony danych w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Gliwicach jest Pan Mirosław Midor, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

powered by Nataltec 2013